DOPIO OSE DYSHE ME BALLKON

Dhoma Dopio eshte e arreduar dhe dizenjuar me nje stil comfort per t’ju dhuruar pushime fantastike.Dhoma permban: tapet, ajer te kondicionuar dhe ngrohes,Tv satelitor, mini bar, telefon, internet WiFi. Kjo dhome eshte e pershtatshme per nje cift.

SHERBIME

Eja, Qendro & Shijo Pushimet