DHOME TRESHE

Dhoma treshe eshte e arreduar dhe dizenjuar me nje stil comfort per t’ju dhuruar pushime fantastike.Dhoma permban: tapet, ajer te kondicionuar dhe ngrohes,Tv satelitor, mini bar, telefon, internet WiFi. Kjo dhome eshte e pershtatshme per nje grup miqsh ose nje familje.

SHERBIME

Eja, Qendro & Shijo Pushimet