Check In
Check out
Rooms
Guest
Powered by

Miresevini ne Hotel New Heaven

Hotel Senator eshte nje vend unik per pushimet tuaja. Ne ju ofrojme sherbime per te permbushur te gjitha deshirat tuaja. New Heaven ndodhet ne plazhin e Sarandes. Dhomat tona jane te mobiluara ne menyre te tille qe te ju ofrojne gjithe relaksin e duhur te pushimeve prane detit. Tek ne do te gjeni ambiente te ndryshme relaksuese per te kaluar kohe nen shoqerine e familjareve tuaj.

img

Dhomat Tona

Eksperience Unike

Atmosfera jone e relaksuese, sherbimi i shpejte, lehtesirat dhe kombinimi i tradites, mikpritja dhe eleganca e thjeshtesise eshte pergjigja e pushimeve tuaja.

null

Tarrace

Kaloni nje pasdite te kendshme teksa konsumoni nje pije ne tarrace.
null

Bar

Ne ju ofrojme nje bar fantastik me pamje panoramike te Sarandes.
null

Restorant

Restoranti yne ka kapacitetin e 100 personave dhe ka nje pamje fantastike.
null

Mengjesi

Cdo person mund te konsumoje mengjesin ne bar ose restorant.